TURISTICKÁ INFORMAČNÁ KANCELÁRIA

EVROTURIZM

EVROTURIZM Cestovný portál, ktorý prezentuje turistické zariadenia a miesta na pobyty a strávenie dovolenky na Slovensku. V našom katalógu nájdete slovenské hotely, motely, penzióny, chaty a ďalšie turistické a rekreačné zariadenia, rovnako ako miesta pre usporiadanie konferencie, seminára, večierka, stretnutia a ďalších akcií. Okrem toho, Slovensko ponuka široký vyber izieb na prenájom, kempingov a rekreačných zariadení. Pozývame vás využiť informácií o najzaujímavejších miestach na pobyt vo všetkých slovenských mestách a regiónoch. Uvedené informácie nemajú obchodný charakter a sú určené len pre turistických organizátorov a pre individuálnych turistov.

hotely ubytovanie chaty penzióny pobyty dovolenka na Slovensku Žilina

   
     
POLTURIZM

IMPOZANT

* * * *
СЛОВАКИЯ
038 35 Valča
Snowland Valčianska dolina
tel.: +421 43 324 10 14
www.impozant.sk
recepcia@impozant.sk

Novovybudovaný 4 – hviezdičkový hotel v centre čarovnej prírody Malá Fatra Vám ponúka oázu harmónie, kľudu a relaxu v objatí rodinnej atmosféry. Hotel je určený pre všetky vekové kategórie, nakoľko tu nájdete kľudnú atmosféru hôr, zábavu v podobe športového vyžitia, animácii pre deti, ale aj pre dospelých a oddych vo wellnesse.

www.impozant.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

ALTIS

* * * *
СЛОВАКИЯ
029 01 Námestovo
Oravská priehrada 200
телефон421 43 5832 600
www.hotelaltis.sk
recepcia@hotelaltis.sk

Priamo v srdci pôvabného prostredia Oravy, v bezprostrednom susedstve najväčšej slovenskej priehrady, sa nachádza moderný rezort Hotel ALTIS****. Novo vybudovaný dovolenkový komplex poskytuje svojim klientom nielen ubytovacie a stravovacie služby na vysokej úrovni, ale aj široké portfólio, športovo-oddychových aktivít, večierkov firemných hier a kongresových služieb.

www.altis.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

Best Western Palace Hotel Polom

* * *
SLOVENSKO
010 01 Žilina
P.O.Hviezdoslava 22
tel.: +421 41 504 8888
www.palacehotelpolom.sk
recepcia@palacehotelpolom.sk

Exkluzívny BEST WESTERN PLUS Palace Hotel Polom **** ponúka najvyšší štandard ubytovania vo svojich apartmánoch. Je predurčený najmä pre obchodných klientov. Každý apartmán ponúka luxusne zariadenú pracovňu s rokovacím salónikom, ako aj exkluzívnu spálňu s nábytkom z tropického dreva zdobeného zlatom, perličkovou jakuzzi a kúpeľňou so saunou a množstvom iných doplnkov.

www.zilina.evroturizm.ru    
     
Sport Wellness Hotel Diplomat Rajeckie Teplice Słowacja oferuje zakwaterowanie nocleg wellness pokoje apartamenty wypoczynek

HOTEL DIPLOMAT

* * * *
SLOVENSKO
013 13 Rajecké Teplice
1. Mája 14/460
tel.: +421 41 500 4455
reservation@hoteldiplomat.sk
www.hoteldiplomat.sk

Šport Wellness Hotel Diplomat Rajecké Teplice ponúka služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela, kde prístup k našim hosťom je vždy s maximálnou a osobitou starostlivosťou. Nielen kvalitnými službami, ale aj najlepšou polohou a moderným dizajnom, právom patrí Hotel Diplomat medzi najlepšie hotely v Rajeckých Tepliciach a okolí.

www.hoteldiplomat.evroturizm.ru  
     
EVROTURIZM

HOTEL ORAVA

* * *
SLOVENSKO
027 12 Liesek
Vitanová 439
tel.: +421 43 5394 603
oravahotel@oravahotel.sk
www.oravahotel.sk

HOTEL ORAVA sa nachádza v jednom z najkrajších miest regiónu Orava. Hotel bol postavený v roku 2008, a hosťom ponúka vysoký štandard ubytovania v moderne zariadených izbách a bohaté služby. Hotel je vhodným východiskom do stredísk cestovného ruchu: termálne kúpalisko Oravice, Západné Tatry - Roháče, múzeum Oravskej dediny, Oravský hrad, Oravská priehrada.

www.orava.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

HOTEL MARLENE

* * *
SLOVENSKO
023 01 Oščadnica 1799
tel.: +421 41 438 27 32
marlene@marlene.sk
www.marlene.sk

HOTEL MARLENE sa nachádza v malebnom prostredí Kysúc v obci Oščadnica. Je situovaný 1,5 km od slovenského top lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Máme pre Vás k dispozícií špičkovú kuchyňu, bar, konferenčnú miestnosť, detský kútik, wellness štúdio a samozrejme kráľovské pohodlie v našich izbách a apartmánoch.

www.marlene.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

TYRAPOL

* *
SLOVENSKO
029 57 Oravská Lesná
Oravská Lesná 293
tel.: +421 43 559 31 52
www.tyrapol.sk
hotel@tyrapol.sk  

Vítame Vás vo Wellness - Hoteli Tyrapol ** Hotel Tyrapol sa nachádza v centre obce Oravská Lesná. Našou snahou je vytvoriť pre Vás jedinečné podmienky na oddych, prácu, zábavu, ako aj poskytnúť Vám kompletné rekreačno – rehabilitačné služby. Zárukou Vašej spokojnosti je tiché a príjemné prostredie, rodinná atmosféra a kvalita ponúkaných služieb. Celková kapacita hotela je 100 lôžok.

www.tyrapol.evroturizm.ru www.tyrapol.evroturizm.pl www.tyrapol.evroturizm.eu
     
EVROTURIZM

HOTEL BARBORA

* *
SLOVENSKO
032 34 Vyšná Boca č. 73
tel.: + 421 44 5209 020
www.hotelbarbora.sk
hbarbora@hotelbarbora.sk

HOTEL BARBORA sa nachádza v horskej obci Vyšná Boca, ktorá je východiskovým miestom pre túry do Nízkych Tatier. Hotel má celoročnú prevádzku, ponúka ubytovacie, stravovacie, kongresové, relaxačné a športové služby. Hosťom i návštevníkom ponúkame aj služby Penziónu ** Barborka a Ski centra *** Bačova roveň.

www.hotelbarbora.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

F-TEAM HOTEL


SLOVENSKO
033 01 Liptovský Hrádok
Podtureň 320
tel.: +421 44 5222 501
recepcia@f-hotel.sk
www.f-hotel.sk 

F-TEAM HOTEL. Radi Vás privítame v našom hoteli, reštaurácii alebo bistre. Ponúkame ubytovacie a gastronomické služby na vysokej úrovni. Nájdete nás na začiatku Liptovského Hrádku v smere z Liptovského Mikuláša a všetky atrakcie, zaujímavosti a možnosti Liptova máte na dosah ruky.

www.f-motel.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

HOTEL SMREK

* *
SLOVENSKO
054 01 Lewocza
Námestie Majstra Pavla 25
tel.: 421 53 450 2311
hotel@uleva.sk
www.uleva.sk

HOTEL SMREK ponúka ubytovanie v štandardne zariadených izbách. Celková kapacita hotelovej je 55 miest vrátane prístelkov. Hotelová časť ponúka ubytovanie v 9/1 lôžkových izbách, 6/2 lôžkových izbách, 6 apartmánoch. Všetky izby sú vybavené kompletným sociálnym zariadením, TV/SAT, rádiom, telefónom. Izby typu apartmánov sú okrem toho vybavené aj minibarom.

www.smrek.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

HOTEL VILLA NECAS


SLOVENSKO
011 61 Žilina
Pri Celulózke 3494
tel.: +421 41 509 1001
villanecas@villanecas.sk
www.villanecas.sk 

HOTEL Villa Nečas je výnimočným miestom v blízkosti centra Žiliny. Historická budova po celkovej rekonštrukcii na prelome rokov 2006-2007 získala tvár štýlového hotela s reštauráciou, vinotékou, salónikmi a ubytovaním v upravenom zelenom parku. Jedinečnosť tohto miesta podčiarkuje i to, že má v svojom areáli kaplnku, v ktorej sa pravidelne konajú bohoslužby a svadobné obrady.

www.villanecas.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

Tempo Tatry


СЛОВАКИЯ
032 42 Pribylina
Pribylina 3
tel.: +421 905 400 247
www.penzion.tempotatry.sk  
mbolvansky@yahoo.com  

Vitajte priatelia krásnej slovenskej prírody! Veríme, že práve naša príroda a chuť stráviť niekoľko príjemných chvíľ v prostredí s čistým a čerstvým vzduchom, v prostredí obklopenom vrcholkami Západných a Vysokých Tatier, v prostredí s nádhernými možnosťami pre letnú i zimnú turistiku, šport a oddych uprostred Liptovskej Kotliny, Vás priviedli na stránky penziónu Tempo Tatry. Vitajte, ste tu správne!

www.tempotatry.evroturizm.ru www.tempotatry.evroturizm.pl www.tempotatry.evroturizm.eu
     
EVROTURIZM

PENZION TERCHOVÁ

SLOVENSKO
013 06 Terchová
Pod Skalkou 1480
tel.: +421 41 500 56 19
penzionterchova@mail.t-com.sk
www.penzionterchova.sk

PENZION TERCHOVÁ sa nachádza priamo v národnom parku Slovenska v malebnom prostredí slovenských hôr vo Vrátnej doline, ktorá patrí do top 5 turistických a lyžiarskych stredísk Slovenska. Ponukáme ubytovanie na vysokej úrovni v obci Terchova, ktorá sa nachádza v lokalite Malá Fatra. V Terchovej a okolí je veľmi veľa možností turistiky, cykloturistiky, lyžovačky a zimných športov.

www.penzionterchova.evroturizm.ru  
     
POLTURIZM

WILLA HORAL

SLOVENSKO
03101 Liptovský Mikuláš
Demänová 462
tel.: +421 904 21 01 21
www.vilahoral.sk
info@vilahoral.sk

VILA HORAL - nachádza sa na okraji obce DEMÄNOVÁ,priamo v ústí DEMÄNOVSKEJ DOLINY pod lyžiarskym strediskom JASNÁ.V malebnom horskom prostredí s prekrásnym výhľadom na NÍZKE TATRY vám ponúkame zimné i letné pobyty k odpočinku i k aktívnej dovolenke. Vďaka našej výhodnej pozícii je od nás všetko zaujímavé na dosah.

www.vilahoral.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

DRIENOK

SLOVENSKO
038 21 Mošovce
Na Drienok 460
tel.: +421 43 49 44 172
info@drienok.sk
www.drienok.sk 

Športovo-rekreačné zariadenie DRIENOK svojim návštevníkom poskytuje neopakovateľnú atmosféru pre usporiadanie: športových sústredení, firemných športových hier, letných dovoleniek, školských výletov, detských táborov, škôl v prírode, rodinných osláv

www.drienok.evroturizm.ru  
     
POLTURIZM

Motel Ranč


СЛОВАКИЯ
034 06 Ružomberok - Černová
Pri Váhu 540/71
tel.: +421 44 430 33 42
www.motelranc.sk
recepcia@motelranc.sk

MOTEL RANČ sa nachádza v Ružomberku v blízkosti cestného ťahu Bratislava – Košice. Je vstupnou bránou do Ružomberka v smere od Žiliny. Je umiestnený v historickej dedinke Černová – miestna časť Ružomberok. Mesto Ružomberok sa rozprestiera v srdci dolného Liptova v malebnom prostredí, kde sa stretávajú pohoria Liptovskej kotliny, s Chočskými vrchmi, Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami.

www.motelranc.evroturizm.ru      
     
EVROTURIZM

Nazov hotela

* * *
SLOVENSKO
Kod Mesto
ulica nr
telefon
www
e-mail

Toto miesto čaká na Váš hotel! Chcete propagovať svoj hotel na internete? Chcete aby Váš hotel bol známy medzi zákazníkmi v zahraničí? Podrobnejšie informácie na stránke www.aktru.eu

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru  

slovakia evroturizm