TURISTICKÁ INFORMAČNÁ KANCELÁRIA

EVROTURIZM

EVROTURIZM Cestovný portál, ktorý prezentuje turistické zariadenia a miesta na pobyty a strávenie dovolenky na Slovensku. V našom katalógu nájdete slovenské hotely, motely, penzióny, chaty a ďalšie turistické a rekreačné zariadenia, rovnako ako miesta pre usporiadanie konferencie, seminára, večierka, stretnutia a ďalších akcií. Okrem toho, Slovensko ponuka široký vyber izieb na prenájom, kempingov a rekreačných zariadení. Pozývame vás využiť informácií o najzaujímavejších miestach na pobyt vo všetkých slovenských mestách a regiónoch. Uvedené informácie nemajú obchodný charakter a sú určené len pre turistických organizátorov a pre individuálnych turistov.

hotely ubytovanie chaty penzióny pobyty dovolenka na Slovensku Trnava

   
EVROTURIZM

HOTEL BONBON

****
SLOVENSKO
929 01 Dunajská Streda
Alžbetínske nám. 1202/2
tel.: +421 31 557 5222
www.bonbon.sk
bonbon@bonbon.sk

НOTEL BONBON sa nachádza v centre pekného mesta Dunajská Streda, ktorý má strategickú polohu na osi Viedeň - Bratislava - Budapešť. Od hlavného mesta Bratislava je vzdialený len 40 km. Hotel svojou kvalitou a vybavenosťou zodpovedá štandardu hotela **** v Európe, no ponúka oveľa viac.

www.hotelbonbon.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

PENZION ROZALIA

SLOVENSKO
932 01 Veľký Meder
Rozmarínová 3361/4
mobile: 421 918 398 538
eldorado@real-net.sk
www.rozaliapanzio.sk

PENZION ROZALIA sa nachádza len 50 m od areálu známeho termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder s celoročnou prevádzkou, s tobogánmi a mnohými ďaľšími zaujímavými atrakciami. V našom Penzióne Rozália nájdete 12 vkusne zariadených izieb, možnosť prípravy jednoduchých jedál v kuchynkách, ktoré sú hosťom k dispozícií na každom poschodí.

www.rozalia.evroturizm.ru
     
EVROTURIZM

Nazov hotela

* * *
SLOVENSKO
Kod Mesto
ulica nr
telefon
www
e-mail

Toto miesto čaká na Váš hotel! Chcete propagovať svoj hotel na internete? Chcete aby Váš hotel bol známy medzi zákazníkmi v zahraničí? Podrobnejšie informácie na stránke www.aktru.eu

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru  

slovakia evroturizm