TURISTICKÁ INFORMAČNÁ KANCELÁRIA

EVROTURIZM

EVROTURIZM Cestovný portál, ktorý prezentuje turistické zariadenia a miesta na pobyty a strávenie dovolenky na Slovensku. V našom katalógu nájdete slovenské hotely, motely, penzióny, chaty a ďalšie turistické a rekreačné zariadenia, rovnako ako miesta pre usporiadanie konferencie, seminára, večierka, stretnutia a ďalších akcií. Okrem toho, Slovensko ponuka široký vyber izieb na prenájom, kempingov a rekreačných zariadení. Pozývame vás využiť informácií o najzaujímavejších miestach na pobyt vo všetkých slovenských mestách a regiónoch. Uvedené informácie nemajú obchodný charakter a sú určené len pre turistických organizátorov a pre individuálnych turistov.

hotely ubytovanie chaty penzióny pobyty dovolenka na Slovensku Prešov

   
POLTURIZM

PANORAMA RESORT

* * * *
СЛОВАКИЯ
059 85 Štrbské Pleso
Štrbské Pleso 4020
tel.: +421 524 263 311
www.hotelpanorama.sk
recepcia@hotelpanorama.sk

HOTEL PANORAMA RESORT je nový moderný apartmánový hotel, nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1300 m.n.m, v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Svojou polohou poskytuje nádherný výhľad na panorámu Vysokých a Nízkych Tatier.

www.hotelpanorama.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

SOLISKO

* * * *
СЛОВАКИЯ
059 85 Štrba - Štrbske Pleso
Pri jazere 4046/1
tel.: +421 52 42 62 800
www.hotelsolisko.sk  
hotel@hotelsolisko.sk  

Hotel Solisko je s prívlastkom rodinný, Víta rodiny s deťmi. Hotel leží v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, v najvyššie položenej tatranskej osade Štrbské Pleso a priamo na brehu plesa v nadmorskej výške 1351 m. Poloha hotela poskytuje možnosť okolitých turistických vychádzok, lyžiarske bežecké i zjazdové trate, cykloturistické chodníky, možnosť jazdy na konských záprahoch, na snežných skútroch a predovšetkým relax v lone krásnej prírody.

www.hotelsolisko.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

TATRAGOLF

* * * *
SLOVENSKO
059 52 Veľká Lomnica
Termálna 38
tel.: 421 948 044 298
www.tatragolf.sk
recepcia@tatragolf.sk

TATRAGOLF sa nachádza v jedinečnom prostredí pod Vysokými Tatrami. Tatranský región vám ponúkne rôzne prírodné krásy, kultúrne pamiatky a širokú škálu možnosti trávenia voľného času. Komfortné ubytovanie v novopostavených apartmánových domoch vo Veľkej Lomnici. Poskytujeme ubytovanie v jedno, dvoj a trojizbových plne vybavených apartmánoch v blízkosti golfového ihriska. Každý apartmán má balkón alebo terasu.

www.tatragolf.evroturizm.ru  
     
EVROTURIZM

APARTMANY LOMNICA


SLOVENSKO
059 52 Veľká Lomnica
Tatranská 610
mobile: 421 907 754 972
rezervacia.apartmanylomnica@gmail.com
www.apartmanylomnica-rezervacie.sk

APARTMANZ LOMNICA sa nachádzajú v krásnom prostredí Vysokých Tatier medzi obcami Tatranská a Veľká Lomnica, priamo na pomedzí Tatranského Národného Parku. Apartmány sú súčasťou novo vybudovaného Rezortu Apartmány Veľká Lomnica, ktorý pozostáva z dvoch apartmánových domov s celkovou kapacitou 95 dvojizbových apartmánov.

www.lomnica.evroturizm.ru  
   
EVROTURIZM

HOTEL U LEVA


SLOVENSKO
054 01 Lewocza
Námestie Majstra Pavla 25
tel.: 421 53 450 2311
hotel@uleva.sk
www.uleva.sk

Hotel U LEVA uspokojí Vašu potrebu jedinečnosti, atmosféry, elegancie a luxusu za veľmi dobrú cenu. Každá izba má svoj vlastný charakter a farebnosť. Tajomné zákutia dvoch zrekonštruovaných historických meštianskych domov, ktorých najstaršia časť je zo 14. storočia sa výborne dopĺňajú s moderným pohodlím.

www.uleva.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

PENZION JAKUB

SLOVENSKO
058 01 Poprad
Železničná 1111
tel./fax: 421 52 7767 158
paulik@penzionjakub.sk
www.penzionjakub.sk

PENZION JAKUB nájdete vo Veľkej, mestskej časti mesta Poprad, ktoré je vstupnou bránou do Vysokých Tatier a centrom turistického ruchu. V meste Poprad a jeho okolí nájdete veľa turistických aktivít, prírodných krás a historických pamiatok.

www.penzionjakub.evroturizm.ru  
     
POLTURIZM

Mountain Resort

* * *
Słowacja
059 55 Ždiar
Ždiar 616
tel.: +421 911 888 900
info@mrz.sk
www.mrz.sk

Chaty sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Obec Ždiar je známa svojími tradíciami , kultúrou , folklorom a ľudovou arhitektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj "perlou" Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období. Vďaka blízkosti jaskýň ,

www.mrz.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

Mountain Resort Apartments

* * *
Słowacja
059 55 Ždiar
Ždiar 671
tel: +421 907 363 316
info@mrz.sk
www.mrz.sk

Štýlové apartmány su situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Obec Ždiar je známa svojími tradíciami , kultúrou , folklorom a ľudovou arhitektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj "perlou" Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období.

www.mrz-apartments.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

Winter & Summer Resort

* * *
Słowacja
059 55 Ždiar
Ždiar 721
tel: +421 907 363 316
info@wsr.sk
www.wsr.sk

Penzion je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Obec Ždiar je známa svojími tradíciami , kultúrou , folklorom a ľudovou arhitektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj " perlou " Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období. Vďaka blízkosti jaskýň

www.wsr.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

Nazov hotela

* * *
SLOVENSKO
Kod Mesto
ulica nr
telefon
www
e-mail

Toto miesto čaká na Váš hotel! Chcete propagovať svoj hotel na internete? Chcete aby Váš hotel bol známy medzi zákazníkmi v zahraničí? Podrobnejšie informácie na stránke www.aktru.eu

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru  

slovakia evroturizm