TURISTICKÁ INFORMAČNÁ KANCELÁRIA

EVROTURIZM

EVROTURIZM Cestovný portál, ktorý prezentuje turistické zariadenia a miesta na pobyty a strávenie dovolenky na Slovensku. V našom katalógu nájdete slovenské hotely, motely, penzióny, chaty a ďalšie turistické a rekreačné zariadenia, rovnako ako miesta pre usporiadanie konferencie, seminára, večierka, stretnutia a ďalších akcií. Okrem toho, Slovensko ponuka široký vyber izieb na prenájom, kempingov a rekreačných zariadení. Pozývame vás využiť informácií o najzaujímavejších miestach na pobyt vo všetkých slovenských mestách a regiónoch. Uvedené informácie nemajú obchodný charakter a sú určené len pre turistických organizátorov a pre individuálnych turistov.

hotely ubytovanie chaty penzióny pobyty dovolenka na Slovensku Košice

   
POLTURIZM

K2

SŁOWACJA
040 01 Koszyce
ul. Štúrova 32
тел. +421 5562 55 948
www.k2kosice.sk
k2ubytovna@gmail.com

Turistická ubytovňa K2 - Košice "Nemusíte cestovat do Himalájí, ak hľadáte pokoj. Ubytujte sa v K2." Kde sme a čo ponúkame Turistická ubytovňa K2 sa nachádza v centre Košíc na Štúrovej ulici. Ubytovňa je súčasťou areálu, ktorý je v správe Športového združenia TJ Metropol Košice už tridsať rokov a okrem ubytovania poskytuje ďalšie služby.

www.k2kosice.evroturizm.ru www.k2kosice.evroturizm.com.ua www.k2kosice.evroturizm.pl
     
EVROTURIZM

PENZION POD GUGLOM

SLOVENSKO
053 76 Mlynky
Prostredný Hámor 362,389
tel.: +421 53 44 25 858
ubytovanie@mlynky.net
www.mlynky.net

PENZION POD GUGLOM Zažite príjemné chvíle v našom rodinnom penzióne "POD GUGLOM", v južnej časti Slovenského raja - na okraji obce Mlynky - časti Prostredný Hámor (priamo pri lese) , 5 km od obce Dedinky a priehrady Palcmanská Maša. Ubytovaní budete v apartmánoch a izbách dvoch objektov GUGLÍK a GUGEL v spoločnom uzavretom areáli od seba vzdialených 20 m - s celkovou ubytovacou kapacitou 32 osôb.

www.mlynky.evroturizm.ru  
     
EVROTURIZM

PENZION GRAND

SLOVENSKO
040 01 Koszyce
ul.Kováčska 65-67
tel.: 421 55 633 75 46
recepcia@penziongrand.eu
www.penziongrand.eu

PENZION GRAND sa nachádza v historickom centre mesta Košice, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny. Všetky historické pamiatky a reštaurácie v centre mesta sú vzdialené len pár minút pešej chôdze. Všetky izby majú nové zrekonštruované kúpelne, domáce a satelitné TV programy. V penzióne je Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je zabezpečené na uzavretom parkovisku.

www.penziongrand.evroturizm.ru  
     
EVROTURIZM

Nazov hotela

* * *
SLOVENSKO
Kod Mesto
ulica nr
telefon
www
e-mail

Toto miesto čaká na Váš hotel! Chcete propagovať svoj hotel na internete? Chcete aby Váš hotel bol známy medzi zákazníkmi v zahraničí? Podrobnejšie informácie na stránke www.aktru.eu

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru  

slovakia evroturizm