TURISTICKÁ INFORMAČNÁ KANCELÁRIA

EVROTURIZM

EVROTURIZM Cestovný portál, ktorý prezentuje turistické zariadenia a miesta na pobyty a strávenie dovolenky na Slovensku. V našom katalógu nájdete slovenské hotely, motely, penzióny, chaty a ďalšie turistické a rekreačné zariadenia, rovnako ako miesta pre usporiadanie konferencie, seminára, večierka, stretnutia a ďalších akcií. Okrem toho, Slovensko ponuka široký vyber izieb na prenájom, kempingov a rekreačných zariadení. Pozývame vás využiť informácií o najzaujímavejších miestach na pobyt vo všetkých slovenských mestách a regiónoch. Uvedené informácie nemajú obchodný charakter a sú určené len pre turistických organizátorov a pre individuálnych turistov.

hotely ubytovanie chaty penzióny pobyty dovolenka na Slovensku Bratislava

   
EVROTURIZM

HOTEL BONBON

* * * *
SLOVENSKO
851-05 Bratislava - Lúky
ul. Antolská 2
tel.: +421 2 68 29 79 99
www.hotelbonbon.sk
info@bonbon.sk

HOTEL BONBON Vychutnajte si atmosféru hlavného mesta v oáze ticha a prírody. Ocitnete sa kúsok od rušného centra Bratislavy a zároveň uprostred pokojného prostredia s priestrannou záhradou na brehu jazera. Prvotriedne služby hotela Bonbón**** uspokoja aj najnáročnejších klientov.

www.hotelbonbon.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

SOREA REGIA

* * *
SLOVENSKO
811 02 Bratislava
Kráľovské údolie č. 6
tel.: +421 2 3211 2870
www.sorea.sk/regia
regia@sorea.sk  

Kongres a biznis hotel *** SOREA REGIA sa nachádza v hlavnom meste Slovenskej republiky v Bratislave. Je situovaný v malebnom prostredí bratislavského Hradného vrchu, obklopený príjemným a tichým prostredím plným zelene a v blízkosti nábrežia rieky Dunaj. Od historického centra mesta je vzdialený cca 10 min pešou chôdzou, resp. len 2 zastávky mestskou hromadnou dopravou.

www.regia.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

Nazov hotela

* * *
SLOVENSKO
Kod Mesto
ulica nr
telefon
www
e-mail

Toto miesto čaká na Váš hotel! Chcete propagovať svoj hotel na internete? Chcete aby Váš hotel bol známy medzi zákazníkmi v zahraničí? Podrobnejšie informácie na stránke www.aktru.eu

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru  

slovakia evroturizm