TURISTICKÁ INFORMAČNÁ KANCELÁRIA

EVROTURIZM

EVROTURIZM Cestovný portál, ktorý prezentuje turistické zariadenia a miesta na pobyty a strávenie dovolenky na Slovensku. V našom katalógu nájdete slovenské hotely, motely, penzióny, chaty a ďalšie turistické a rekreačné zariadenia, rovnako ako miesta pre usporiadanie konferencie, seminára, večierka, stretnutia a ďalších akcií. Okrem toho, Slovensko ponuka široký vyber izieb na prenájom, kempingov a rekreačných zariadení. Pozývame vás využiť informácií o najzaujímavejších miestach na pobyt vo všetkých slovenských mestách a regiónoch. Uvedené informácie nemajú obchodný charakter a sú určené len pre turistických organizátorov a pre individuálnych turistov.

hotely ubytovanie chaty penzióny pobyty dovolenka na Slovensku Banská Bystrica

   
POLTURIZM

PARTIZÁN

* * * *
СЛОВАКИЯ
977 65 Brezno
Tále 108 - Bystrá
tel.: +421 48 63 08 500
www.partizan.sk
partizan@partizan.sk  

Hotel Partizán**** je považovaný za ozdobu Tálov. Jeho poloha v strede Slovenska je z pohľadu stratégie veľkou výhodou. Možno ho považovať za rodinný hotel, ktorý klientom ponúka pohodlie v izbách a apartmánoch moderného, elegantného dizajnu v netradične štýlovom prevedení s čarokrásnym panoramatickým výhľadom.

www.partizan.evroturizm.ru    
     
POLTURIZM

REKREAS


SLOVENSKO
031 01 Pavčina Lehota 75
tel.: +421 903 219 299
centrum@rekreas.sk
www.rekreas.sk

Výborná poloha pri najväčsom lyžiarskom stedisku na Slovensku. V zime môžte ísť v lyžiarkach priamo z izby na svahy - skibus stojí pred objektom, alebo využiť služby nášho 8-miestneho TAXIBUSu. Potom relaxujte v liečivých termálnych vodách blízkych aquaparkov, plných adrenalinových atrakcií a wellnessu. Spravte si výlet (40minut) do do menších stredísk vo Vysokých Tatrách

www.rekreas.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

HOTEL-PENZION KURIA

* * *
SLOVENSKO
974 01 Banská Bystrica
Bakossova ul. 4
tel.: 421 48 412 32 55
kuria@kuria.sk
www.kuria.sk

Hotel-penzión Kúria vznikol prepojením dvoch novozrekonštruovaných kultúrnych pamiatok, ktoré sa nachádzajú v historickom centre mesta Banská Bystrica, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny. Hotel-penzión Kúria je synonymom histórie a elegancie. Súčasťou hotela-penzión Kúria je aj parkovanie monitorované kamerovým systémom.

www.kuria.evroturizm.ru    
     
EVROTURIZM

PENZIÓN ENCIÁN

SLOVENSKO
Donovaly 976 39
Donovaly 105
tel.: +421 48 41 99 712
www.encian.sk
encian@penzion-encian.sk

PENZIÓN ENCIÁN prešiel kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou svojich služieb v roku 2011. Penzión Encián na Donovaloch je usadený do malebnej krajiny v rozľahlom horskom sedle Národného parku Nízke Tatry vzdialený 26km od Banskej Bystrice a 28 km od Ružomberka.

www.encian.evroturizm.ru
     
EVROTURIZM

CHATA TŘINEC

SLOVENSKO
032 15 Žiar
tel.: +421 44 558 62 88
mobile: +421 905 963 068
recepcia@chatatrinec.sk
www.chatatrinec.sk

CHATA TŘINEC sa nachádza v ústí Žiarskej doliny, ktorá patrí k najvyhľadávanejším dolinám južnej strany Západných Tatier. Celá oblasť je súčasťou Tatranského národného parku. V lete je objekt vhodným východiskom na podnikanie vysokohorských túr a pešiu turistiku v oblasti Žiarskej, Veľkej a Bobroveckej doliny, na vrcholy Roháčov, Baníkova a Baranca.

www.chatatrinec.evroturizm.ru  
     
EVROTURIZM

CHATA LUBETHA

SLOVENSKO
976 55 Ľubietová
SK, EN - tel.: +421 48 419 52 27
mobile: +421 903 247 847
RU, UA, PL - chatalubetha@agromepa.sk
www.chatalubetha.sk

CHATA LUBETHA sa nachádza 25km z Banskej Bystrice. Prekrásne a tiché prostredie je vhodné pre všetkých, ktorý si chcú nielen oddýchnuť ale hlavne načerpať energiu a zabaviť sa. Chata sa nachádza v nerušenej časti, 2,5 km od obce Ľubietová v nadmorskej výške 600m. Nielen chata ale aj prostredie Vás osloví rodinnou atmosférou.

www.chatalubetha.evroturizm.ru  
 
EVROTURIZM

CHATA POD MAGUROU

SLOVENSKO
976 39 Donovaly
tel.: +421 48 419 97 52
magura@parksnow.sk
www.maguradonovaly.sk

Chata pod Magurou a Apartmánový dom Magura sú situované v nádhernom prostredí Donovál, priamo pri sedačkovej lanovke na Novú hoľu. Apartmánový dom Magura je situovaný priamo pri sedačkovej lanovke na Novú hoľu, s vlastným parkovacím priestorom. Apartmánové byty sú rôznej veľkosti pre 2 až 8 osôb, s terasou alebo s balkónom. Majú vlastné sociálne zariadenia, niektoré s vaňou, iné so sprchovacím kútom.

www.magura.evroturizm.ru    
EVROTURIZM

PENZIÓN MICHAELA

SLOVENSKO
966 02 Vyhne 492
ul. Rakowicka 19
tel.: +421 45 677 25 05
info@penzionmichaela.sk
www.penzionmichaela.sk

PENZIÓN MICHAELA sa nachádza v malebnom prostredí prírody obce Vyhne. Celková kapacita penziónu je 30 ľudí. Izby sú dvojlôžkové s prístelkami. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením, televízorom a mini barom. Súčasťou penziónu je jedáleň, kaviareň ktorej útulnosť umocňuje kozub, Vám ponúka široký výber alko i nealkoholických nápojov.

www.michaela.evroturizm.ru  
     
EVROTURIZM

Nazov hotela

* * *
SLOVENSKO
Kod Mesto
ulica nr
telefon
www
e-mail

Toto miesto čaká na Váš hotel! Chcete propagovať svoj hotel na internete? Chcete aby Váš hotel bol známy medzi zákazníkmi v zahraničí? Podrobnejšie informácie na stránke www.aktru.eu

www.nazwa.evroturizm.ru    
     
  Рейтинг@Mail.ru  

slovakia evroturizm